f t g m
Copyright © 2018 Home - Hostgator Reviews - Agencja Faworyt

Fotografia Ślubna

Pakiety Usług Fotografii Ślubnej  - Cennik

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/slub lub określony folder nie istnieje.

 

 

Zdjęcia ślubne wujek czy fotograf?

Fotografia to zapis światłem ułamka sekundy. Ułamki sekundy w dniu ślubu dwojga oddanych sobie ludzi są niezwykle piękne dlatego chcemy być z Wami i zapisywać te ulotne momenty, zamykać je w czarnych skrzynkach naszych aparatów by później przez lata a nawet może pokolenia przypominały ten wyjątkowy dzień.

Fotograf Ślubny Sulejówek, Warszawa, mazowieckie

Niedawno zadano mi pytanie „ Wujek może zrobić nam zdjęcia, ale sami nie wiemy co o tym sądzić?” Jak fotograf może być obiektywny przy tak zadanym pytaniu? Wyszłam z założenia, że wujek jest bardzo dobrym fotografem, który jest posiadaczem lustrzanki cyfrowej. Pytanie czy można odmówić wujkowi zabawy z Wami w tym wyjątkowym dniu? Czy wujek będzie chciał zabrać ze sobą na wesele wielką torbę z aparatami, obiektywami i blendami? Może tak? A jeśli nie .....
To zapraszamy do nas! My z przyjemnością będziemy śledzić wszelkie emocje i gesty związane z tak wyjątkowymi chwilami jak ślub i zabawa weselna. Doświadczenie nabyte przez lata pozwala nam przewidzieć, w którym miejscu musimy się znaleźć by zrobić udane zdjęcie.... bo za chwile przysięga, bo właśnie uśmiechy i spoglądanie jak obrączka wygląda na palcu. Oooo i goście szykują się by rzucać groszami na szczęście.......

Proponujemy nawet więcej. Może dwóch fotografów? Czemu nie? Coraz częściej powierza się reportaż z dnia ślubu dwóm profesjonalnym fotografom. Ten sam moment uchwycony z rożnych miejsc. Odbiór tej samej chwili przez dwie rożne wrażliwości. Jakie to urozmaicenie dla zdjęć w albumie ślubnym.

Ślubna sesja plenerowa

Proponujemy trzy rozwiązania:

Sesja plenerowa w dniu ślubu. Zajmuje nam około godziny i ze względu na bardzo napięty harmonogram dnia nie namawiamy na więcej niż jedno miejsce plenerowe. Jeśli czas i okoliczności pozwolą to dodatkowo robimy kilka zdjęć przy domu weselnym, które bardzo często mają ciekawe ogrody. Sesja fotograficzna wykonywana tego samego dnia co ślub jest bardziej powściągliwa bo oczywistym jest, że trzeba uważać na suknię ślubną, bukiet panny młodej i delikatny welon.

Sesja plenerowa poza dniem ślubu. W tym przypadku mamy znacznie większe pole do popisu. Zdjęcia planujemy na 3h i kilka miejsc plenerowych. Młodzi mogą pozwolić sobie na szaleństwa w trawie, piasku i wodzie. Fotogeniczna fontanna nie stanowi problemu. Miejsca plenerowe ustalamy wspólnie, oczywiście mamy swoje propozycje ale nie chcemy niczego narzucać. Charakter pleneru musi Wam odpowiadać, nikt nie każe Wam w finale zdjęć nurkować w jeziorze czy fontannach jeśli tego nie chcecie . Jednak gdybyście mieli na to ochotę to proszę bardzo.

Sesja plenerowa w dniu ślubu i druga w innym terminie.Połączenie tych dwóch sesji na pewno da ciekawy efekt. Kilka zdjęć w tego samego dnia by pokazać emocje z nim związane. Zdjęcia ze świadkami. I ta druga sesja luźna bez pośpiechu.fotografia ślubna, fotograf Sulejówek, Warszawa, mazowieckie, łódzkie

Sprzęt i ekipa.

Pracujemy na lustrzankach Canona. Dysponujemy świetnymi obiektywami portretowymi, dzięki którym zdjęcia są bardzo lekkie w odbiorze. Dodatkowo fotografujemy obiektywem typu „fish eye” , który tworzy zabawne przerysowania. Posługujemy się zestawami oświetleniowymi (blendy, lampy), które dodatkowo modelują światło. Przy sporej ilości sprzętu fotograficznego często pracujemy z asystentem.

Przygotowania, ceremonia ślubna
i wesele.

Do Was zależy decyzja, od którego momentu zaczynamy reportaż. Są pary, które chcą by być przy przygotowaniach w domu czy salonach kosmetyczno–fryzjerskich inni chcą by zarejestrować na zdjęciach błogosławieństwo rodziców i bliskich a wiele par chce te chwile przeżywać we własnym gronie. Jest to czas ogromnych emocji, byliśmy przy młodych kiedy dowiedzieli się, że na sali weselnej nie ma prądu, czekaliśmy z niecierpliwością na samochód który pomylił adres i w momencie kiedy miał odbierać z domu młodą parę był przeciwległym zakątku Warszawy. Widzieliśmy jak świadek w ostatniej chwili wbiegał po szczególnie stromych schodach kościoła by jednak zdążyć na czas. Mimo tych drobnych odstępstw od planu zawsze wszystko kończyło się uśmiechem.
Fotografie z ceremonii ślubnej – standardowo od Waszego przyjazdu do kilku ujęć z życzeń. Zdjęcia w czasie ceremonii ślubnej powinny być wykonywane na tyle dyskretnie by nie przeszkadzać w prowadzeniu uroczystości. Jest to moment szczególnego skupienia, którego nie może zakłócać praca fotografa. Są pary, którym zależy na zdjęciu grupowym. Można je wykonać po życzeniach przed kościołem lub USC. Minusem tego wariantu jest fakt, że goście a zwłaszcza rodzice zaraz po złożeniu życzeń udają się na salę weselną. Druga propozycja na wykonanie fotografii grupowej jest sala weselna, na której DJ lub wodzirej z orkiestry zwoła gości na wspólne, pamiątkowe zdjęcie grupowe. Reportaż weselny rozpoczynamy od przyjazdu młodej pary i powitaniu ich przez rodziców. Pierwszy solowy taniec młodych, zdjęcia gości podczas zabawy i w zasadzie można zakończyć reportaż po dwóch godzinach od rozpoczęcia wesela co obniża koszt pracy fotografa na naszej uroczystości a daje wystarczająco dużo materiału by wykonać udany album ślubny. Dla par, które chcą mieć uwiecznione wszystkie zabawy i atrakcje, których mamy coraz więcej na przyjęciach weselnych proponujemy pracę fotografa do godziny 1:00-2:00. W tej sytuacji w albumie znajdą się zdjęcia z pokazu sztucznych ogni jeśli taki będzie, oczepin, podziękowań dla rodziców i symbolicznego krojenia tortu weselnego.

zdjęcia ślubne mazowieckie

Co od nas dostajecie?

Podstawowym produktem usług fotografa są oczywiście zdjęcia. Przygotowany graficznie, wyretuszowany materiał młoda para otrzymuje na płycie DVD. Gotowe pliki zapisane są w rozdzielczościach pozwalających na wykonanie wysokiej jakości odbitki w laboratoriach fotograficznych. Prawdziwe zdjęcie to te , które otrzymacie na papierze fotograficznym a najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie fotografii w gotowym albumie ślubnym. Wyklejanie zdjęć jest dość żmudnym zajęciem więc zachęcamy do uniknięcia wieczorów spędzonych na wyklejaniu albumu. Zrobimy to za Was. Dajemy też możliwość wykonania pamiątkowych albumów ślubnych dla rodziców. Dodatkową usługą jaką proponujemy jest wykonanie galerii internetowej dzięki, której w łatwy sposób podzielicie się fotografiami z rodziną
i przyjaciółmi rozproszonymi po Polsce i świecie.

Należy pamiętać, że dzień ślubu to chwile, których nie można powtórzyć ale można za to umiejętnie oddać ich urok na materiale światłoczułym. Warto polecić utrwalenie tych momentów profesjonalnemu fotografowi.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Tu znajdziesz FORMULARZ KONTAKTOWY TRAFICCO - Fotograf Sulejówek, Warszawa, mazowieckie

Udostępnij stronę:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn